O mnie

Cześć! Nazywam się Tomek Lach i mam apetyt na coraz fajniejsze życie.

Jestem facetem po trzydziestce, tatą, mężem, umiarkowanym gadżeciarzem, przedsiębiorcą i blogerem. Jeżeli jesteś osobą pozytywnie nastawioną, pomysłową, odważną i pracowitą, to na pewno będzie nam się dobrze rozmawiało.

tomek-lach-enjoyyourlife

Bardzo lubię

  • uśmiechać się, myśleć pozytywnie i spełniać marzenia,
  • podróże bliskie i dalekie w towarzystwie moich dwóch ukochanych dziewczyn,
  • dobre jedzenie, piwo i whisky!
  • gażdżety, tablety, smartfony, mikrofony i wszystko co działa na baterie,
  • słuchać książek w trakcie biegania,
  • piękną fotografię.

Jestem tatą

Prywatnie jestem tatą cudownej małej dziewczynki i mężem Alicji, mojej najlepszej przyjaciółki, i miłości życia. Córka okazjonalnie zamienia się w diabła tasmańskiego, a żona od czasu do czasu suszy głowę o niedziałającą od tygodnia żarówkę. Życie.

Kariera blogera

Moja przygoda z blogowaniem rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy założyłem blog kulinarny Zajadam.pl. Z sukcesem udaje mi się go przez te wszystkie lata rozwijać i gromadzić coraz większe grono czytelników. Dobre jedzenie i przyjemne spędzanie czasu z niedzielnego hobby przeistoczyło się z czasem w moją wielką życiową pasję i sposób na zapewnienie bytu rodzinie.

Przedsiębiorczość

Od 2009 roku prowadzę własną firmę, którą założyłem zaraz po skończeniu studiów. Już za mną trudna i wyboista droga od bycia freelancerem, przez niespełnione (jeszcze) wizje ze świata startup’ów, po wzięcie odpowiedzialności za innych ludzi jako pracodawca. A przede mną wiele wyzwań i kolejne cele do realizacji. Zajrzyj na www.wpserved.com i zobacz czym się zajmuję.

Blosilesia

Wraz z Michałem Jaraczewskim na początku 2013 roku wymyśliliśmy bloSilesię, czyli inicjatywę mającą na celu integrację śląskiej blogosfery. Ogromną frajdą było i jest realizowanie zwariowanych pomysłów w towarzystwie Dagmary, Aliny, BasiMateusza i wielu innych fantastycznych blogerów. Po więcej odsyłam na www.blosilesia.org

Ja w sieci: